אודות

 

קבוצת C-Trine

קבוצת C-Trine מתמחה במתן שירותים ופתרונות בתחום המשטחים – אספקה, ייצור והתקנה, ללקוחות פרטיים ומסחריים.

הקבוצה מספקת פתרונות קצה לקצה לפרויקטים מסחריים, בנייני מגורים, ואירוח.

פיתחנו ויישמנו דרך פעולה ייחודית ויעילה המאפשרת לנו להתמחות בפרויקטים קטנים עד גדולים ובמהלך כל שלבי הפרויקט – משלב העיצוב, מפרט החומר וכל הדרך עד לסיום הפרויקט. תשומת הלב של מנהלי הפרויקטים המנוסים שלנו, הגישה לפרטים ופיקוח אדוק מבטיחה את האיכות, הערך ומוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר.

במהלך השנים בחרנו ואנו משתפים פעולה עם כמה מהיצרנים והספקים הטובים בעולם, כולל "אבן קיסר", קבוצת Iris Ceramic, קבוצת Cosentino יצרנית המוצג Dekton, א.גרבלסקי ובנו (אבן טבעית) ועוד. שותפויות אלה מאפשרות לנו לספק ללקוחותינו, פרטיים ומסחריים, את המוצרים הטובים ביותר, אחריות היצרן וכמובן שקט נפשי.

מפעלי הייצור שלנו בישראל ובסין (Xiamen) יעבדו כל פרויקט Cut-To-Size, ומאפשרים לנו לטפל בפרויקטים גדולים בלוחות זמנים עקביים תוך מתן מחיר תחרותי ללקוחותינו.

כל העבודה נעשית תחת פיקוח הדוק, להבטיח את האיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צברנו לנו מוניטין גבוה ומעולה בתחום שלנו תוך שימוש במכונות וטכנאים מתקדמים, כדי להשיג ייצור איכותי והתקנה של מוצרינו.

המטרה שלנו היא לספק עבודות אבן בסטנדרט איכות גבוה ובמחירים תחרותיים. אנחנו מאמינים שחווית הלקוח במהלך הפרויקט היא מאוד חשובה ואנו מעריכים את הזמן וההשקעה של לקוחותינו ושואפים לשביעות רצון לקוחותינו תוך שיתוף פעולה לשנים רבות.

 

החזון שלנו

קבוצת C-Trine נוסדה במטרה לספק ללקוחות פרטיים ומסחריים מגוון רחב של שירותי אספקה של מוצרי בנייה. אנחנו פועלים כדי לסייע לבעלי הנדל"ן לעמוד בהחזר ההשקעה שלהם באמצעות שירותים מקיפים באספקה של אריחים ואבן, ייצורם והתקנתם.

בין אם מדובר בנכס פרטי, פרויקט חדש, עיצוב מחדש ו/או שיפוץ של הנכס, קבוצת C-Trine מעמידה צוות מיומן ורשת של אנשי מקצוע ייעודיים שמוכן לסייע לך להפוך חזון למציאות.

אנחנו מומחים בתיאום כל שלבי הפרויקט להשלמה מוצלחת ובזמן! קבוצת C-Trine מחויבת להציע ללקוחותיה תמחור תחרותי.

רשת הספקים והעובדים האמינים שלנו מבטיחה גם איכות וגם מחיר בעוד היכולת שלנו לייבא מוצרים מסוימים מאפשרת הורדה בעלויות.

החדשנות והיצירתיות שלנו מאפשרות לנו לתרגם את הרעיונות של לקוחותינו למציאות תוך שמירה על מיקוד בשורה התחתונה.

 

תרומה לקהילה

קבוצת C-Trine ידועה במאמציה בתרומה לקהילה מתוך הכרה בחובתנו כאזרחים. בקבוצת C-Trine אנו ממשיכים לבנות על המורשת עם מחויבות לקהילה ולאחריות חברתית.

אנו מושיטים יד לעזרה לאלה בני פחות המזל ואנו מעודדים את הצעדים הנמשכים בתחומי המחקר הרפואי וגדילה של מערכות תרבות וחינוך.

בעזרת לקוחותינו, קבוצת C-Trine מחויבת לתרום, כל שנה, מינימום 5% מהרווח הנקי שלה ללא מטרות רווח. נדאג לפרסם את התרומות שלנו והעמותות הנתמכות על מנת לעודד אחרים לתרום גם.